Што е Реал Мадрид - Campus Experience?

Campus Experience е проект на Фондацијата Реал Мадрид кој нуди шанса да се почуствувате како дел од тимот и да ги искусите и споделите вредностите на нашиот камп.

НАУЧЕТЕ ГИ ВРЕДНОСТИТЕ ПРЕКУ ФУДБАЛ

Зошто да се пријавите?

Тренинг сесии во Скопје, комплекс на Фудбалска Федерација на Македонија
Сертифицирани тренери на Реал Мадрид 
Посебна метода со секојдневни тренинзи и натпревари
Време за забава и игри
Фотографски записи 
Бесплатна опрема
Доделување на дипломи
Можност да се посети стадионот Сантјаго Бернабеу
Нови пријатели и соиграчи
Фудбалска топка и торбичка DERBYSTAR 
Камп со највисока репутација на светско ниво
Меѓународно искуство
Одличен тим на квалификувани професионалци
Работа на вредностите и социјалните вештини
Здравствено осигурување
Сместување со сите потребни удобности
Услуга за перење алишта
Услуги за превоз и превземање
Здрава и разновидна храна
Едуцирање за здрави животни навики

Партнери на Реал Мадрид - Campus Experience

Спонзори на Реал Мадрид - Campus Experience

Медиумски партнери на Реал Мадрид - Campus Experience

ПРИЈАВУВАЊЕТО ЗА РЕАЛ МАДРИД - CAMPUS EXPERIENCE Е ОТВОРЕНО

БРОЈОТ Е ОГРАНИЧЕН! РЕЗЕРВИРАЈТЕ ГО СВОЕТО МЕСТО СЕГА!

Хоби Fair Play Лига

Пријавување

Кликнете на линкот за онлајн пријава и пријавете се за учество во лигата за да се натпреварувате во мал фудбал со екипи составени од играчи од цела Македонија.

Галерија

Кликнете на линкот од нашата галерија за да ги погледнете најновите фотографиите од настаните и случувањата од одржаните натпревари во лигата.

Пријавени екипи

Погледнете ги екипите кои веќе се пријавија да учествуваат во наптреварите: пријавени екипи.

Награди

Погледнете ги наградите кои ги обезбедивме за најуспешните тимови: награди.